KONST / Litografier / Färglitografi 9513253
nr 951 3253
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), skärgård, 300/310, signerad, motivet: 40x29
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 mars 2015
kl 20:15:17
600 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson